Találatok száma: 9

1. Sportlövészet, Egyetemi Világjátékok: gödöllőiek az ezüstérmes légpuska-csapatban
    2023-07-29 09:30:11
    Dénes Eszter és Lovász Dorina révén szépen csillogó medáliával gazdagodtak a MATE kötelékébe tartozó versenyzők
  2. Európa Játékok: értékes helyezések jutottak az összetett számokban a gödöllői sportlövő lányoknak
    2023-06-29 13:39:18
    A MATE-GEAC két üdvöskéje, Mészáros Eszter és Lovász Dorina nem voltak messze a csapatversenyben, hogy éremért csatázhassanak
  3. Sportlövészet: három hölgy képviseli Gödöllőt a légfegyveres Európa-bajnokságon
    2023-02-01 11:12:13
    Mészáros Eszter mellett, Lovász Dorina és az idén 15 éves Ferik Csilla utazhat a március elején Tallinnban lezajló kontinensviadalra
  4. Sportlövő vb: a gödöllőiek közül Lovász Dorina jutott messzebb, 8. lett vegyes csapatban
    2022-10-25 08:55:45
    A MATE-GEAC másik versenyzője, a 20 éves Mészáros Eszter értékes pozíciókat szerzett a földkerekség legjobbjainak megmérettetésén
  5. Sportlövészet: nem jutottak dobogó-közelbe a gödöllői lányok az Európa-bajnokságon
    2022-09-17 16:01:21
    Mészáros Eszter és Lovász Dorina révén képviseltette magát a MATE-GEAC az 50 méteres számok lengyelországi kontinensviadalán
  6. Jól teljesítettek a gödöllői sportlövők a PeLE Kupán
    2021-11-08 15:02:46
    A serdülő lányok 10 méteres, 40 lövéses számát Ferik Csilla nyerte. Lévai Csongor ezüst-, Lovász Dorina bronzérmet nyert
  7. Három gödöllői sportlövő utazhat az eszéki Európa-bajnokságra
    2021-04-27 10:04:56
    Május 22-én indul a kontinensviadal, ahol van lehetőség olimpiai kvótát szerezni. Mészáros Eszter mellett Lovász Dorina és Klenczner Marci is célra tarthat
  8. Nem akadt pontosabban célzó a gödöllői sportlövő lányoknál
    2020-01-06 11:22:30
    Lovász Dorina arany-, Mészáros Eszter ezüstérmes lett a százhalombattai Shooting Open Eb-válogató viadalon
  9. Jól szerepeltek a válogatón az Európa-bajnokságra készülő gödöllői sportlövők
    2019-12-23 10:35:15
    A 10 méteres légpuska versenyszámban Klenczner Márton 2. lett, Mészáros Eszter a 4., Lovász Dorina pedig a 6. helyen végzett